З питань дистрибуції телефонуйте

Розливні напої

Вінницька ВХС

"Вінницька харчосмакова фабрика" починає свою історію ще у післявоєнні роки. В 1947 році з ціллю забезпечення потреб населення в продуктах харчування був заснований «Вінницький харчовий комбінат». Комбінат займався виготовленням хлібопекарських виробів, соняшникової олії і безалкогольних напоїв. У 1999 році була зареєстрована торгова марка «ВХС». В результаті реорганізації до складу фабрики відійшли: цех по виробництву соусів і приправ, цех харчових концентратів. У 2000 році був куплений цех по виробництву квасу. За час незалежної діяльності розширено асортимент продуктів харчування до 60 видів, проведено переобладнання виробничих цехів, лабораторії, запатентовано 3 види корисних моделей і 3 види промислових зразків, придбані земельні ділянки біля будівлі компанії. У 2007 році проведено капітальну реконструкцію цеху по виробництву квасу з технічним переоснащенням, це дозволило виготовляти якісніший напій бродіння, розливати його в бочки КЕГ. Також фабрика виготовляє напої "Мохіто" та "Лимонад". З метою вдосконалення методів управління було розроблено систему управління якістю за ДСТУ ISO 9001-2001 і безпекою харчових продуктів НАССР по ДСТУ 4161-2003.
Квас
Квас «Хлібний» - безалкогольний напій, що ідеально утамовує спрагу та надає енергії. По смакових і поживних властивостях квас перевершує усі напої. Квас має чудові смакові якості та чудово впливає вцілому на організм людини. Його порівнюють з кефіром, кумисом, ацидофіліном. До складу квасу входять лише натуральні та корисні інгредієнти: дріжджі, вуглеці, білки, органічні кислоти, вітаміни, ферменти, мінеральні речовини. Квас користується неабиякою популярністю серед дорослих та дітей.
Cодержание алкоголя: Безалкогольне Доступыный обьем: 50 л Кег
Cрок хранения: 14 днів
Мохіто
Мохіто - яскравий безалкогольний напій з чудовим свіжим ароматом мяти та лайму. Вживають охолодженим, адже саме тоді напій передає всі свої смакові властивості та має освіжаючий бадьорий аромат. Напій прекрасно підходить у спекотну пору року, адже втамовує спрагу та надає енергії. Солодкий напій "Мохіто" полюбляють не тільки дорослі, але й діти.
Cодержание алкоголя: Безалкогольне Доступыный обьем: 50 л Кег
Cрок хранения: 30 днів
Лимонад
"Лимонад" має давно знайомий смак з дитинства. Саме такий смак мали радянські напої "Буратіно" та "Чебурашка". Рецепт виготовлення від того часу анітрохи не змінився і залишається традиційним. До складу входять справжні фрукти, чиста вода та натуральний цукор. Жодних замінників цукру та підсолоджувачів. Відчуйте смак справжнього лимонаду виготовленого за класичним рецептом. Особливо цей напій полюбляють діти, він не тільки смачний, але й досить корисний.
Cодержание алкоголя: Безалкогольне Доступыный обьем: 50 л Кег
Cрок хранения: 30 днів