З питань дистрибуції телефонуйте

Розливне пиво

ТОВ «Славутський пивоварний завод»

Славутський пивоварний завод виготовляє пиво з високоякісної сировини, яка проходить спеціальну перевірку. Підприємство розробляє особливі сорта пива, які знають всі українці-гурмани. Історія цього заводу розпочалась ще в далекому 1885 році, коли офіційно відкрилась пивоварня князя Сангушко. Пізніше завод був орендований чехом Земаном, який теж займався виготовленням пива за оригінальними рецептами. Така багата історія заводу залишила на ньому свій слід і до сьогодні пиво Славутської пивоварні користується особливою популярністю, особливо сорт "Князь Сангушко". Весь процес приготування пива відбувається під наглядом спеціалістів, використовується лише екологічно-чиста сировина, зібрана на український землях. Завод розташований у Хмельницькій області, місто Славутич. Виготовлені напої не містять консервантів та хімічних домішок, тому кожен споживач може бути впевнений у якості продукції від Славутського пивоварного заводу.
Жигулівське
До складу цього сорту пива входить солод, хміль, несоложені матеріали та цукор. Напій має яскраво виражений колір, середньозернисту стійку піну. Аромат досить стійкий та по-справжньому багатий. Це неперевершене поєднання солодких зернових та травянистих нот, які не залишать байдужим жодного гурмана. На смак відчувається солодкість і зерновий присмак. Є певний післясмак, у якому відчувається інтригуюча хмільна гірчинка. Сорт пива "Жигулівське" вироблений за кращими українськими стандартами та традиціями. Напій особливо популярний у регіональних споживачів та цінителів українського продукту з натуральної сировини.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11% Вміст алкоголю: 3,5% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Князь Сангушко
Сорт "Князь Сангушко" - світле та мяке пиво преміум класу. Завдяки додаванню спеціального інгредієнту рису, напій містить у собі ніжні ноти меду та лугових трав, що заворожує та водночас заспокоює. Завдяки поєднанню дивовижних смакових властивостей і чудодійному аромату, напій прекрасно втамовує спрагу у спекотний день та насичує енергією. Виготовлене за класичним рецептом та під наглядом спеціалістів пивоваріння, "Князь Сангушко" отримує найкращі рекомендації та відгуки від українських споживачів.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 14% Вміст алкоголю: 4,8% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння: