З питань дистрибуції телефонуйте

Розливне пиво

ТОВ "Лиспи"

Пивоварний завод "Лиспи" було засновано у 1972 році в місті Лисичанськ. Технології пивоваріння з часом тільки удосконалювалися та підбирались спеціальні рецепти виготовлення пива по чешським стандартам. Як заявляє саме підприємство, його ціль - забезпечення споживачів тільки якісною і натуральною продукцією, виготовленою за світовими стандартами і удосконаленими рецептами пивоваріння. Серед основних напрямів підприємства: розробка й виробництво різних видів та сортів пива; оптова та роздрібна торгівля; лізингові операції. Кожен сорт пива щоденно перевіряється на якість, щоб споживачі отримували тільки напої кращої якості за світовими стандартами. Завдяки технологічному потенціалу компанії підвищується ефективність і рентабельність підприємства, а також відповідно якість продукції та ціна. Спеціалісти компанії слідкують за характеристиками ячменю та солоду, який купується тільки у перевірених та надійних постачальників. Тому кожен споживач може бути цілковито впевнений у якості та смаку справжнього українського пива, яке купує.
Рисове 95
"Рисове 95" - світлий напій родом із Лисичанського заводу. До сорту цього пива окрім стандартних інгредієнтів входить рисова крупа. За технологією виробництва процес бродіння триває 7-8 діб, потім відбувається доброжування протягом 25-30 діб. "Рисове" має доволі свіжий аромат та приємну гірчинку. На смак мяке хмелеве. Саме завдяки додаванню рисової крупи це пиво отримало таку неперевершену мякість та приємність. Післясмаку майже не відчувається. "Рисове 95" - сорт, який виготовлений за традиційними чеськими рецептами, але з якісної української сировини.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 12% Вміст алкоголю: 5% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Душа пивовара
Цей сорт - класичне світле пиво, яке чудово втамовує спрагу та освіжає у найспекотніший день. Напій виготовлений із світлого ячмінного солоду. По смаковим властивостям відчувається легкий солод та хмелева гіркота. За стандартами виробництва напій виготовлено без додавання консервантів та лише з натуральної сировини. Тому Ви можете бути впевнені у його відмінній якості. "Душа пивовара Світле" користується популярністю серед споживачів, адже має неповторний смак та яскравий пивний аромат, що надовго залишається в памяті.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11% Вміст алкоголю: 3,7% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Душа пивовара
"Душа Пивовара Преміум" - справжнє пиво для гурманів пивоваріння. Має яскравий насичений смак та чистий хмільний аромат, що заворожує та полонить. В основі виготовлення цього сорту лежить світлий ячмінний солод і рисова крупа. Легкий солодовий присмак у композиціїї з приємною хмелевою гірчинкою надає справжню насолоду поціновувачам пива. Напій виготовлений без додавання консервантів на сучасному обладнанні в санітарних умовах. "Душа Пивовара" - справжнє українське пиво з приємним смаком на насиченим ароматом, перед яким не можливо встояти.
Вид: Фільтроване Колір: Преміум
Густина: 13% Вміст алкоголю: 4,7% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Кеглер
"Кеглер" - непастеризоване світле пиво від українського виробника, яке популярне серед споживачів, завдяки яскравому смаку та неперевершеному аромату. Виготовлене за заводськими стандартами Лисичанського пивзаводу. Сорт має гарний янтарний колір та значну кількість піни, яка швидко осідає. Запах напрочуд приємний, відчуваються нотки меду. Післясмак має деяку гірчинку, а сам смак це поєднання солоду з незначною кислинкою. "Кеглер світле" - чудове поєднання яскравого смаку та приємного аромату пива.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 13% Вміст алкоголю: 4,4% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Московське
"Московське" - сорт з яскраво вираженим янтарним кольором і невеликою кількістю піни. Має солодовий смак та хмелеву гірчинку. В ароматі пива відчувається зернова солодкість, а саме кукурудза, ячмінь та рис, та деяка маслянистість. Аромат напою досить оригінальний та цікавий у порівнянні з іншими сортами пива. Композиція з неперевершеного аромату та яскравого смаку задовольняє навіть вимогливих споживачів та справжніх гурманів. Пиво виготовлене за стандартами заводу "Лиспи" та користується популярністю серед українських гурманів пивоваріння.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 13% Вміст алкоголю: 4,4% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння: