З питань дистрибуції телефонуйте

Розливне пиво

ТОВ "Пінта-Кремінний пивоваренний завод"

Сучасний Пінта-Кремінний пивоварний завод був відкритий у 1995 році, нині займається виготовленням фірмових сортів пива по новітнім удосконаленим технологіям. Це два сорти темного і пять сортів світлого пива. Вся продукція проходить спеціальну перевірку та виготовляється лише з натуральної сировини. У виробництві не використовуються консерванти, тому термін зберігання готових продуктів не перевищує 10 діб. Технологічний процес включає спеціальний лазерний метод, при якому пиво в спеціальних нержавіючих тарах витримується в підвалах при низьких температурах до періоду поки повністю не дозріє. Завдяки цьому кінцевий споживач отримує справжній продукт від українського виробника з великою історією та досвідом пивоваріння. Кожен із сортів пива, яке виготовляється на Пінта-Кремінному заводі, має свій неповторний смак та аромат, який довподоби багатьом споживачам.
Дубовий гай
"Дубовий гай" - темне пиво, яке має яскраво виражений смак і аромат карамельного солоду. Також відчувається незначна хмельова гірчинка, яка надає особливої пікантності. Напій має високий вміст вуглецю і спекотну пору року прекрасно втамовує спрагу. Завдяки поєднанню всіх цих факторів, сорт пива "Дубовий гай" відрізняється особливим смаком і мякістю, що задовольнить вимоги навіть вибагливих споживачів. Напій виготовлений тільки із натуральних інгредієнтів, має невеликий срок придатності, що гарантує споживання тільки свіжо виготовленого пива кожному споживачу.
Вид: Фільтроване Колір: Темне
Густина: 13% Вміст алкоголю: 4% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Жигулівське
"Жигулівське" - світлий сорт пива, який вирізняється тонким солодово-хмелевим ароматом. Смак напрочуд мякий та ніжний. Додавання вуглецю робить пиво оригінальним та дозволяє йому втамувати спрагу у спекотний день. "Жигулівське" світле - це поєдання неперевершеного смаку та аромату. Завдяки використанню натуральних інгредієнтів пиво насправді справжнє і яскраве на смак. Все це робить його популярним серед споживачів та поціновувачів українсього пива від досвідченого виробника.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11% Вміст алкоголю: 4% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Ячмінний колос
Сорт пива "Ячмінний колос" має тонкий винний смак. Світле пиво з тонким та чаруючим хмелевим ароматом не залишить байдужим жодного споживача. Напій виготовлений за сучасними технологіями пивоваріння і по унікальним рецептам справжніх українських майстрів. В жаркий день чудово втамовує спрагу і насичує неперевершеним пивним смаком. Всі гурмани оцінять смак та аромат "Ячмінного колосу" від Пінто-Кремінного пивоварного заводу.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 12% Вміст алкоголю: 4,3% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Московське
Світлий сорт пива "Московське" користується популярністю серед споживачів. Поєднання неповторного аромату хмелю і яскравих смакових якостей насичує і задовольняє вимоги гурманів. При виготовленні цього сорту пива використовуються класичні рецепти пивоваріння та тільки натуральні екологічно чисті складники. Завдяки цьому "Московське" має чудовий смак і справжній пивний аромат, який не можливо сплутати ні з чим. Тому цей напій чудово втамовує спрагу і дарує чудовий настрій споживачам.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 13% Вміст алкоголю: 4,4% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння: