З питань дистрибуції телефонуйте

Розливне пиво

ТОВ "Бердичівський пивоваренний завод"

Перші згадки про Бердичівський пивоварний завод датуються 1798 роком. Вже за часи радянського періоду відбулося значне розсширення виробничих потужностей. У 1995 році пивзавод став відкритим акціонерним товариством і почав проводити низку реконструцій та удосконалень. Збут товару в першу чергу орієнтований на ринок Житомирщини та сусідніх областей. Продукція Бердичівсього пивоварного заводу - це справжнє живе пиво, без домішок та консервантів. Підприємство отримало більше 30 нагород на конкурсах пивоваріння, а також завод було визнано лауреатом Всеукраїнського конкурсу якості «100 найкращих товарів України». В асортименті продукції серед споживачів популярністю користуються «Старий Бердичів», «Хмільне», «Лагер», «Кармеліт», «Гетьманське», «Бердичівське Оригінальне», «Жигулівське» та інші сорти. Для справжніх гурманів завод створює справжні шедеври пивних напоїв, яка вирізняються своїми смаковими властивостями та неперевершеним ароматом.
Хмільне
Світлий сорт "Хмільного" пива має напрочуд м’який смак та неперевершену хмелеву гіркоту. За технологією виробництва пиво витримується в підвалах протягом 21 доби при температурі +2. Пиво не пастеризоване і виготовляється без додавання консервантів. В склад пива входить ячмінь, ячмінний солод, цукор та гранульований хміль. Срок зберігання "Хмільного" лише 20 днів, а це означає, що кожен споживач може скуштувати нещодавно виготовлений напій і насолодитися всіма його смаковими якостями.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11% Вміст алкоголю: 3% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Також, є в пляшці
Лагер
"Лагер" розроблений найкращими спеціалістами заводу Бердичівський. Цей сорт пива має світло-соломяний колір, який особливо добре можна розгледіти в бокалі. Піна пива білосніжна та середньозерниста тримається недовго, але хмельний аромат напою настільки сильний і спокусливий, що не дасть втриматись жодному поціновувачу. Композиція солоду і травяного запаху поєднується з ароматом фруктів. Мякий та ніжний смак "Лагеру" незабутній, прекрасно підходить для того, щоб у жарку погоду втамувати спрагу. Золота медаль на 17-му Міжнародному фестивалі пива абсолютно заслужена. Підприємство і надалі продовжує радувати своїх споживачів оригінальними новинками в пивоварінні.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11,2% Вміст алкоголю: 3,8% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння: Лагер
Також, є в пляшці
Пшеничне
Сорт "Пшеничне" має легкий та чистий смак солоду і хмелю. По технології виготовлення витримане в підвалах протягом 30 днів при температурі +2. В основі його інгредієнтів пшениця несолоджена. Має соломяний колір, нестійку середньозернисту піну. На смак відчувається зерновий солод і легка кислинка, запах - зерновий. В загальному це класичне українське зернове пиво, але виготовлене за удосконаленими рецептами. Справжні гурмани оцінять як легко та мяко пється це пиво, а післясмак дарує справжню пшеничну солодкість. Груба хмелева гірчинка додає деякої пікантності, чим заворожує і дозволяє насолодитися усіма смаковими властивостями такого напою.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11,2% Вміст алкоголю: 3,8% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Також, є в пляшці