З питань дистрибуції телефонуйте

Розливне пиво

ПАТ "ХмельПиво"

Підприємство "ХмельПиво" побудоване ще в дореволюційний період і до сьогодні виробляє справжній натуральний напій з екогогічно чистої сировини, яка вирощена на родючих землях Хмельниччини. Вода, яка використовується для виготовлення пива, видобувається із власної свердловини, яка розташована на території заводу. "ХмельПиво" розливається тільки у скляні пляшки, так як пиво у взаємодії з пластиком може шкідливо впливати на здоровя людини, це важлива позиція підприємства, яка заслуговує поваги. "Живе" пиво без застосування консервантів - принцип роботи всього виробництва, яка викликало довіру у споживачів протягом століття. На даний момент завод не стоїть на місці, а постійно удосконалюється і покращує рецептуру виготовлення сортів Хмельницього пива. Смак пива задовольняє навіть вимогливих споживачів, тому підприємство заслуговує на довіру і продовжує розвиватись і далі. Найкращі сорти справжнього українського пива, яке має свою історію і йде у ногу з часом.
Хмельницьке
Сорт пива "Хмельницьке" виготовляється з добірного солоду, вирощеного на власному виробництві. Поєднання тільки екогогічно чистих складників хмелю, ячменю та артезіанської води, робить смак пива напрочуд м’яким, а його аромат незабутнім. За технологією виробництва пиво витримується в лагерному підвалі протягом 30 днів при температурі +2. Сорт напою непастеризований, без використання консервантів та ГМО. Має досить приємний хмелевий смак в поєднанні з тонким ароматом. Висока якість цього сорту оцінена на міжнародних конкурсах і нагороджена почесними відзнаками в пивоварінні.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 12% Вміст алкоголю: 4,5% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Також, є в пляшці
Проскурівське
Проскурівський сорт пива виготовлений за особливою технологією. В його основі ячмінь, хмель і цикорій. Пиво виготовляється на основі артезіанської води без додавання будь-яких консервантів та ГМО. По нормам виробництва напій витримується в лагерному підвалі 21 добу при температурі +2. Пиво має слабовиражений солодкий смак, який притаманний цикорію, та гіркуватий смак хмелю, який не залишить байдужими гурманів. "Проскурівське" нагороджене міжнародними медалями і ГранПрі на дегустаціях.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11% Вміст алкоголю: 3,7% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Також, є в пляшці