З питань дистрибуції телефонуйте

Розливне пиво

Микулинецький пивоваренний завод

Микулинецька пивоварня - єдина в Україні, яка виготовляє живе непастеризоване пиво. Знаходиться на Тернопіллі і розміщена на грунтах з червоною і голубою глиною. Для виготовлення пива використовується екологічно чиста сировина та сучасне високотехнологічне обладнання. Завдяки професійним рукам майстрів пивоваріння створюється надзвичайне на смак пиво, а кожен сорт відрізняється неповторною рецептурою. В 2006 році Микулинецьку пивоварню нагородили дипломом та сертифікатом Європейської Бізнес Асамблеї за відповідність продукції європейським стандартам якості. На данний момент завод займається виготовленням 17 сортів пива, серед яких спеціальні сорти пива - “Тернове поле”, “Елітне”, “Вища проба”. “Микулин”, “Троян”, “Микулин 900”, “Пшеничне-Біле”, “Медове”, “Українське”-темне, “Дністер” та Strong” кожен поціновувач може спробувати у фірмових пляшках. Також завод паралельно займається виготовленням безалкогольної продукції. Завдяки використанню винятково натуральної сировини та удосконаленню схем класичного пивоваріння створені неперевершені сорти пива, які можна зустріти на полицях українських магазинів в кожному місті.
Микулин світле
Ще в 1994 році був створений сорт пива Микулин світле. Серед прихильників Микулинецької продукції, саме світлий сорт користується найбільшою популярністю. Смак цього пива - це інтригуюча суміш солодового напою і хмелевої гіркоти. Сорт Світле виготовляється із чистої джерельної води, світлого пивоварного солоду та хмелю. Особливо приємний смак та витончений аромат дає можливість поринути у грайливий світ хмелю. Справжні гурмани пива оцінять таку заворожуючу композицію, та віддадуть перевагу Микулин Світлому.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11% Вміст алкоголю: 4,2% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Також, є в пляшці
Микулин медове
"Микулин Медове" - надзвичайне поєднання хмелевого аромату і винного присмаку. Цей сорт пива виготовляється по унікальній технології і лише з натуральної сировини. Поєднання чистої джерельної води, ячмінного солоду, хмелю і меду, який зібраний на власній пасіці, робить сорт пива Медове неперевершеним в своєму роді. Медове пиво наділене ще й корисними властивостями, завдяки використанню меду, який здавна відомий своєю цілющою силою. Міцний та елітний сорт пива до вподоби навіть вибагливим споживачам, його смакові властивості оцінюють і чоловіки і жінки. Воно буде доречним на будь-якому святі і у будь-якій компанії.
Вид: Фільтроване Колір: Медове
Густина: 15% Вміст алкоголю: 5,8% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Також, є в пляшці
Микулин 900
Створення цього сорту пива приурочене до дня міста Микулин, якому виповнилось 900 років. Вперше воно було виготовлене у 1996 році. Поєднання хмелевої гіркоти і вишуканого аромату робить цей сорт схожим на пільзеньске пиво, хоча гіркота досить приємна та легка на смак. У цьому сорті підвищений вміст хмелю, що робить його ще більш насиченим і тим самим підвищує настрій та загальний тонус огранізму. По удосконаленому рецепту напій виготовлений з джерельної чистої води, пивоварного солоду, рису та хмелю. Завдяки використанню рису у рецептурі смак пива легкий та надзвичайно приємний.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 12% Вміст алкоголю: 4,5% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Також, є в пляшці
Тернове поле
"Тернове поле" утілює історію Тернопілля і все, що з нею повязане. Микулинські пивовари вирішили розробити власний сорт пива і назвати його в честь Тернополя, щоб зберегти історію Батьківщини. Пиво мяке, міцне і солодове. Має яскравий винний смак і вважається десертним пивом. Хоча цей сорт пива і міцний, але йому притаманна своєрідна легкість. Мякий смак підсилюється відтінком білого ігристого вина, а також неперевершеним смаком хмелю. На етикетці пива зображуються кущі терену і перша церква Тернополя. Всі гурмани оцінять неповторний смак напою Тернове поле і його апетитний аромат.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 18% Вміст алкоголю: 7,1% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння: