З питань дистрибуції телефонуйте

Розливне пиво

Перша Приватна Броварня

"Перша Приватна Броварня" заснована у 2004 році та до 2012 залишалась винятково сімейним бізнесом. Потім відбулось злиття із заводом «Радомишль». На сьогодні обидва підприємства працюють і виготовляють пиво винятково за європейськими стандартами якості. В кінці 2015 року на заводі компанії в Радомишлі розпочався ліцензійний розлив пива Heineken. Крім того, «Перша приватна броварня» виготовляє за ліцензією німецьке пиво OeTTINGER та голландське пиво BAVARIA. Найбільшим акціонером компанії та її СЕО є українець Андрій Мацола. Решта акцій розподілені між концерном Oettinger і керуючими партнерами групи OASIS. У технології виробництва використовується метод високщільного пивоваріння (High Gravity Brewing), суть якого полягає у виготовленні більш щільного пива, яке перед розливом розбавляється очищеною водою до необхідної щільності. Завдяки поєднанню цих факторів, підприємство випускає досить гідну продукцію і має численну кількість схвальних відгуків від споживачів. Гасло пивоварні "Для людей - як для себе" втілює всій найкращі якості пива, яке виготовляється на Першій Приватній Броварні.
Закарпатське
"Закарпатське" - сорт пива світло-соломяного кольору з нестійкою середньозернистою піною. Має досить мякий аромат, що поєднує у собі солодово-зернову солодкість, легку маслянистість і ноти свіжої трави. Запах пива приємний, збалансований та приємний. Органолептичні властивості мають неперевершені особливості, які до вподоби багатьом споживачам. Насиченність вуглекислим газом помірна та чудово втамовує спрагу у спекотний день. Смак солодово-травяний, завдяки чому напій легко пється та залишає приємний післясмак, який має деяку хмелеву гірчинку.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11% Вміст алкоголю: 4,8% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Пиво Світле
"Пиво Світле" - легкий напій золотистого кольору, який має приємний смак та запашний аромат пшениці. Виготовлене з відбірного солоду та свіжого хмелю за традиційними рецептами українського пивоваріння. Сорт цього пива досить популярний серед споживачів, адже має гармонійне і вдале поєднання таких компонентів як хмель та солод. Використання джерельної води зробило це пиво приємним і мяким на смак. "Пиво Світле" - гарний вибір для любителів пивоваріння, адже воно виготовлено з душою українських майстрів та сучасному обладнанні з Німеччини.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11% Вміст алкоголю: 4,8% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Бочкове
"Бочкове" - фірмове світле фільтроване пиво від Першої Приватної Броварні. Пастеризоване пиво має насичений та напрочуд мякий смак. У процесі приготування напою не використовується мальтозна патока чи будь-які інші замінники класичних інгредієнтів. Використання гірко-ароматичних сортів хмелю Northern Brewer та Hersbrucker відрізняє цей фірмовий сорт від стандартних євро-лагерів. Процес бродіння триває не менше 21 дня і за цей час створюється справжнє пиво з яскравим смаком та ароматом. Можна з впевненістю сказати, що це справді добротне пиво за розумною ціною.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11,5% Вміст алкоголю: 4,5% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Тетерів
"Тетерів" - класичний сорт міцного світлого пива. До основних інгредієнтів входить солод, хміль та кукурудзяна крупа. Міцність особливо не відчувається, так як вона гарно компонує з яскравим солодово-зерновим смаком. Свою міцність пиво отримує завдяки тривалому процесу бродіння. Поєднання інтригуючого смаку з гірчинкою хмелю робить післясмак неперевершеним. Важливо зазначити, що напій виготовляється лише з натуральних складників та під пильним наглядом українських майстрів пивоваріння. "Тетерів" одна із новинок заводу, але вже отримало багато рекомендацій від пивних спеціалістів.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11,2% Вміст алкоголю: 4% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Оттингер
OeTTINGER Weiss - нефільтроване пшеничне світле пиво з яскравим смаком та ніжним хмельним ароматом. Напій має соломяно-оранжевий колір та стійку середньозернисту піну. Рецепту цього пива майже 700 років, так як і заводу, який започаткував виготовлення напою і нині зберігає в таємниці всі особливості його приготування. Зерновий пшеничний смак має кислуватий присмак та деяку гірчинку у післясмаку. Всі сорти німецької торгівельної марки Oettinger займають лідируючі позиції у продажі пива, адже багато споживачів віддають перевагу цьому напою завдяки поєднанню неперевершених смакових властивостей та гарантії якості справжнього пива. Воно виготовлене з натуральних інгредієнтів, серед яких пшеничний та ячмінний солод, хміль та дріжді. Oettinger - яскраве пиво, яке підійде для будь-якої компанії і не тільки чудово втамує спрагу, а й підійме настрій.
Вид: Нефільтроване Колір: Світле
Густина: 12% Вміст алкоголю: 4,8% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Хайнекен
Сорт пива "Хейнекен" - лідер на світовому ринку в преміум сегменті. Бренд цього напою № 1 в Європі та є досить популярним серед споживачів, в тому числі і в Україні. Пиво "Heineken" зварене з кращих натуральних інгредієнтів за оригінальним удосконаленим рецептом, який має свою історію та створений в Амстердамі 130 років тому. Напій має неповторний букет, злегка гіркуватий приємний смак та свіжий і соковитий аромат. Для зброджування цього пива використовуються дріжджі "Heineken A-yeast", які надають йому неповторний ігристий смак. Поєднання таких компонентів робить цей сорт пива неперевершеним та досконалим.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 12% Вміст алкоголю: 5% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Радомишль світле
Для приготування сорту пива "Радомишль світле" використовується давній рецепт. Напій має насичений золотисто-янтарний колір та яскравий аромат. В смакових особливостях відчувається хміль та солод, які мають пікантну гірчинку. Ледь помітні ноти яблука та меду, які надають певного особливого витонченого смаку. В післясмаку відчутний лише хміль та солод. В загальному така композиція досить приємна та ніжна. Напій досить легко пється і ним можна прекрасно втамувати спрагу у жаркий день. Пиво напрочуд легке і водночас насичене. Багато споживачів дають позитивні рекомендації з приводу цього напою.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11% Вміст алкоголю: 4,8% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння: