З питань дистрибуції телефонуйте

Розливне пиво

Міжгірська пивоварня

У 2016 році було відкрито нову крафтову пивоварню, на якій виготовляється пиво "Patrick" трьох видів: світле, темне і світле нефільтроване. До складу напоїв входить тільки якісний солод і відбірні натуральні інгредієнти. Напої, які виготовляє завод, високого гатунку та по якості не поступаються відомим маркам пива. Крафтова пивоварня на Закарпатті відкрита на цілющих місцевих водах, які використовують у процесі приготування пивних сортів. Джерельна вода Міжгірщини у поєднанні з натуральним компонентами та щирою душою пивоварів, які вкладають свій талант у щоденне приготування напоїв, робить пиво "Патрік" досить популярним на Закарпатті. На сьогодні пиво можна скуштувати у пабах Ужгорода та інших містах західного регіону. Біля пивоварні одразу розташований ресторан, де кожен може спробувати смак справжнього "живого" пива і насолодитися атмосферою. Кредо міжгірських пивоварів - тільки натуральні компоненти, без жодних консервантів. Виготовляють напій за класичною технологією. Пиво бродить і дозріває упродовж 21 доби. Далі вариться пінний напій невеликими партіями та поставляється лише на обмежені відстані від місця виробництва. Це дозволяє зберігати його виключно свіжий смак.
Патрік "Світлий"
Патрік "Світлий" - досконалий сорт світлого пива, виготовленого по новітнім стандартам пивоваріння. Має досить приємний аромат та післясмак. Зварене на чистій джерельній Закарпатські воді та лише натурального солоду та хмелю. Поєднання таких компонентів зробило цей сорт пива напрочуд мяким та ароматним. Пиво з Міжгіря має ще й лікувальні та цілющі властивості. Вчені дослідили, що живе пиво корисно пити щодня. Це очищує організм, виводить шкідливі речовини, омолоджує клітини організму. Адже у ньому присутні вітаміни групи В та багато мікроелементів. Хмільний напій радять вживати з лікувальною метою - по 0,5-1 л щодня протягом двох тижнів.Патрик "Светлый" - совершенный сорт светлого пива, изготовленного по новейшим стандартам пивоварения.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11,5% Вміст алкоголю: 4,2% об.
Доступний об'єм: 40 /50 л Кег Тип бродіння:
Патрік "Темний"
Сорт темного пива Патрік виготовлений з натуральних компонентів і без використання консервантів. Пється досить легко та має приємний присмак солоду. Виготовляють благородний напій за класичною технологією та на сучасному обладнанні. Напій чудово втамовує спрагу та заряджає енергією. У ньому відчувається яскрава хмелева гірчинка та солодкий смак натурального солоду. Пивний сорт мякий та ароматний. Міжгірське пиво свіжого розливу користується популярністю серед споживачів.
Вид: Фільтроване Колір: Темне
Густина: 12% Вміст алкоголю: 4,7% об.
Доступний об'єм: 40 /50 л Кег Тип бродіння:
Патрік "Нефільтрований"
Патрік "Нефільтроване" - сорт пива від Міжгірської пивоварні. Напій зварений без додавання консервантів та лише з натуральних інгредієнтів на джерельній воді Закарпаття. Окрім матеріальних компонентів, які потрібно для варіння пиво, дуже важливим є вкладати в цей процес душу. Без цього пиво ніколи не буде «живим» і якісним. Спеціалісти заводу створили справжній шедевр, в який вклали не тільки найкращі складники, а й свій талант та натхнення. Справжнє "живе" нефільтроване пиво отримало багато схвалень від споживачів. Чудово смакує з солоною рибою чи другими продуктами "до пива".
Вид: Нефільтроване Колір: Світле
Густина: 12% Вміст алкоголю: 4,5% об.
Доступний об'єм: л Кег Тип бродіння: