З питань дистрибуції телефонуйте

Розливне пиво

Луцький Пивзавод

Луцький пивзавод (друга назва Земан) розташований у місті Луцьк і бус заснований у 1888 році чеським пивоваром Земаном. На сьогодні завод займається виготовленням фірмого квасу та шести сортів пива: «Світле традиційне», «Преміум», «Темне», «Еліт нефільтроване», «Еліт фільтроване», «Допельбок». У 2003 році на заводі було реалізовано інвестиційний проект, який влючав модернізацію виробництва, а з 2004 року налагоджено випуск пива під ТМ «Zeman», на честь засновника броварні. Нині пиво від виробника здебільшого реалізується по Волинській області, в меншій кількості в інших регіонах України. Всі напої мають сертифікацію міжнародного стандарту та виготовляються під пильним наглядом німецьких спеціалістів. Виробник використовує старовинні рецепти та сучасне обладнання, завдяки цьому поєднання пиво від Луцького Пивзаводу має приємний та мякий смак. Для виготовлення продукції використовується тільки натуральна сировина, яка вирощена на українських землях. Як і в часи заснування заводу, використовується лише вода з артезіанських джерел, якісний ячмінний солод, сорти хмелю і дріжджі власного виробництва, які дарують напоям неповторний смак.
Земан Традиційне
Смак "Земан Традиційне" не змінювалося ще з 1888 року, дата заснування заводу. За технологією приготування напою використовується тільки натуральна сировина, вирощена на Україні. Поєднання неперевершеного мякого смаку та яскравого аромату зробило це пиво одним із найпопулярніших серед сортів Луцького заводу. По характеристикам пиво має 11% щільності, а це одна з основних особливостей напою із хмілю. Пиво "Земан Традиційне" - одней з найпопулярніших у волинських пабах.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11% Вміст алкоголю: 3,6% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Земан Преміум
"Земан Преміум" більш насиченіший варіант пива чим "Традиційне". На смак більш нагадує напівтемне пиво чим звичайне світле. Відчувається карамельність та медовість у поєднанні з хмелевою гіркотою. В ароматі відчуваються квіткові ноти. Досить оригінальне та яскраве пиво. Чудовий вибір для тих, кому подобається хмільна гіркота, в цьому напої вона відчувається напрочуд яскраво. В склад входить лише хміль, солод та вода. Така проста композиція створює неперевершений аромат і присмак преміального пива.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11% Вміст алкоголю: 3,6% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Земан Темне
Чудове густе і справді темне пиво від Луцького виробника. Має яскравий солодовий смак з відтінком кави, що дає йому особливість та яскраву смакоту. Післясмак має приємну гірчинку, яка не залишить байдужими споживачів. До складу цього напою входить солод світлий ячмінний, вода, солод карамельний та хміль. Дивовижне поєднання, що дарує чаруючий смак та яскравий аромат. Напій користується неабиякою популярністю серед українських споживачів, і особливо багато шанувальників має на Волині.
Вид: Фільтроване Колір: Темне
Густина: 11% Вміст алкоголю: 3,6% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Земан Нефільтроване
Напій "Земан Нефільтроване" - густе нефільтроване пиво карамельного кольору з хлібно-фруктовим ароматом,довершеним освіжаючим вираженим присмаком хмелю. При його виготовленні використовують лише природні компоненти: відбірний ячмінний солод, сорти гіркого та ароматного хмелю і особливі власно культивовані дріжджі, які придають пиву характерний "живий" смак.Така композиція справжніх інгредієнтів дозволяє сповна насолодитися смаком такого чудового напою і відчути всі тонкощі його аромату. "Земан Нефільтроване" - одне із особливих і яскравих напоїв, яке виготовляє Луцький Пивзавод.
Вид: Нефільтроване Колір: Світле
Густина: 11% Вміст алкоголю: 3,6% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння: