З питань дистрибуції телефонуйте

Розливне пиво

ТОВ "Калуш Бровар Дистриб’юшен"

Смак Калушського пива знають здебільшого жителі західних областей України. Завод виготовляє сім сортів пива: "Калуське світле", "Калуське преміум", "Калуське темне", "Калуське міцне", "Франківське преміум", "Станіславське темне", "Експортове міцне". Калуські пивовари відомі ще з давніх часів, Калуське пиво, повідомляє історія, у спеціальній тарі експортували до Польщі, Угорщини, Франції. Оцінка експертів у якості продукції, показала, що виготовлена продукція має гарні смакові якості і популярна серед споживачів, завдяки нетрадиційному та характерно-особливому смаку. Це досягнуто за допомогою використання в процесі виробництва насінного ячменя першої репродукції та води з Західного регіону. До сьогодні і кожен день спеціалісти найдавнішоїї пивоварні в Україні працюють над удосконаленням якості пива, розробляють нові сорти, реконструюють підприємство та закуповують нове обладнання. Також займаються виготовленням світлого ячмінного та карамельного солоду, ячмінно-солодового екстракту, який продають іншим пивзаводам України. Пиво від Калушського заводу - це поєднання неперевершеного смаку та якості, завдяки величезному досвіду та багатій історії пивоваріння.
Жигулівське
Сорт пива "Жигулівське" зварене за класичним рецептом. Для виготовлення "Жигулівсього" використовується солод від найкращих українських виробників та тільки натуральні екологічно чисті складники. Смак цього сорту це вдале поєднання гіркого чеського хмелю та якісної української сировини. Пиво відмінно підійде з вяленою та сушеною рибою та у веселій компанії. Напій виготовлений з душою українськими спеціалістами для справжніх гурманів та цінителів пивоваріння.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11% Вміст алкоголю: 3,6% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння: Лагер
До Львова
Сорт "До Львова" виготовлене за оригінальним рецептом з витримкою від 21 доби. Напій має класичний хмелевий смак, який ні з чим не переплутати. У жарку пору року чудово втамовує спрагу та насичує енергіїю. Чудове у поєднанні з соленою соломкою та арахісом. "До Льова" створене для вимогливих гурманів та тих, хто цінує смак та аромат класичного пива у такому чудовому виконанні Калуських майстрів. Сорт отримав багато позитивних рекомендацій від споживачів.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11% Вміст алкоголю: 3,8% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння: Лагер
До Відня
"До Відня" зварене за досконалим класичним рецептом спеціалістами Калуського заводу. Напій зварений за класичною технологією. Для його приготування використовується лише солод кращих українських виробників. Відчувається смак гіркого чеського хмелю, але він тільки бадьорить і надає неперевершеного післясмаку. Цей сорт пива добре смакує з сушеною та в’яленою рибою та чудово вгамовує спрагу. Напій чудово оцінять любителі пива з "гірчинкою" та всі, хто обожнює куштувати шось нове та пікантне на смак.
Вид: Фільтроване Колір: Светлое
Густина: 12% Вміст алкоголю: 4,3% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння: Лагер
Барне
За стандартом виготовлення витримка цього сорту пива від 40 днів. За цей час створюється самобутній напій з яскравими смаковими особливостями та незабутнім пивним ароматом. Напій "Барне" зварений по новітній технології і тільки з натуральної сировини. В смаку присутня невелика хмелева гіркота, м’який дещо солодкуватий смак з яскравим карамельним відтінком та аромат солодового екстракту, що заворожує. Пиво "Барне" вибір українських гурманів.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 12% Вміст алкоголю: 4,4% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння: Лагер
До Кракова
"До Кракова" - особливий сорт пива з витримкою більше 301 доби. Напій виготовлено з добірного солоду та справжнього німецького хмелю. Приємного та інтригуючого смаку додають чеські дріжджі. У напої присутній зрілий і гармонійний смак з неповторним ароматом. Висока насиченість вуглекислим газом дозволяє цьому сорту пива швидко втамувати спрагу навіть у найспекотніший день. "До Кракова" виготовлений за удосконаленим рецептом та утілює всі яскраві смаки пива від українського виробника.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 14% Вміст алкоголю: 5,1% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння: Лагер
До Риги
"До Риги" - сорт справжнього темного пива з витримкою від 40 діб. В основі композиції смаку відчувається невелика хмелева гіркота, м’який солодкуватий смак з карамельним відтінком та аромат солодового екстракту. Таке поєднання робить смак напою довершеним та надає яскравого пивного аромату. Напій виготовлено за сучасною технологією та з використанням екологічно чистої перевіреної сировини, яка вирощується на українських землях. У руках спеціалістів Калуського заводу такі ігредієнти перетворюються у справжній напій для гурманів пивоваріння.
Вид: Фільтроване Колір: Темне
Густина: 15% Вміст алкоголю: 5,3% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Бандерівське
Сорт пива "Бандерівське" має яскравий янтарний колір та середньозернисту нестійку піну. В ароматі поєднуються відтінки зерна та гнилих фруктів. Смак фруктовий, зерновий, відчувається деяка маслянистість. До основного складу "Бандерівського" входить солод пивоваренний ячмінний, рис та хміль. Поєднання цих інгредієнтів надає пиву інтригуючий та дещо специфічний смак, який задовольнить усіх вибагливих споживачів. Цей сорт пива досить новий, створений за новітніми рецептами та на сучасному обладнанні Калуського заводу.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 12% Вміст алкоголю: 4,4% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння: