З питань дистрибуції телефонуйте

Розливне пиво

ТОВ "Уманьпиво"

Уманська пивоварня була заснована ще в далекому 1878 році місцевими купцями в Умані. На примітивному обладнанні тих часів варилося пиво трьох марок «Столовое», «Украинское» и «Жигулёвское». Нині завод використовує досвід кращої пивоварні світу - Німеччини. На підприємстві встановлено краще німецьке обладнання та дріждьова дільгиця. Процес виготовлення пива відбувається в абсолютно стерильному середовищі. Окрім того на виробництво було передано декілька власне німецьких рецептів від кращих зарубіжних пивоварів. У 2009 році спеціально було випущено сорт пива, для якого використовуються лише завезені з-за кордону солод, хміль та дріжді. Співпраця з німецькими спеціалістами триває й на сьогодні. Раз у три місяці проводиться контроль усіх ланок виробництва, для того щоб гарантувати поціновувачам найкращу якість українсього пива за німецькими технологіями. "Умань пиво" - єдиний український завод, що власноруч займається вирощуванням ячменю, а також самостійно займається його переробкою на солод. Завдяки поєднанню всіх цих факторів і бездоганному контролю німецьких спеціалістів, Уманський завод пропонує найкращий смак пива та гарантію якості.

Жигулівське
Традиційно "Жигулівське" пиво випускається ще з післявоєнних часів Уманським заводом. Рецептура його приготування вже не змінювалася більше як пів століття. Завдяки новітньому обладнанню і чуйним рукам майстрів пивоваріння, смак пива залишається незмінним протягом багатьох років. Поєднання солодового напою і хмелевої гіркоти робить "Жигулівське" надзвичайним та незабутнім. Пиво має прозорий ячмінний колір і неперевершені смакові властивості, які зачарують будь-якого пивного гурмана.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11% Вміст алкоголю: 4.2% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Також, є в пляшці
Вайсбург синій
Над створенням цього неперевершеного пива працювала українсько-німецька команда на чолі з Сандрою Торманн. "Вайсбург синій" вперше зявився у 2009 році, а на сьогодні це один з лідерів на українському ринку. Завдяки кропіткій роботі спецілістів пивоваріння зявився такий неперевершений шедевр, який завоював багатьох поціновувачів справжнього і витонченого смаку пива. Солодовий напій має яскраво виражену хмелеву гіркоту. Прозорий колір янтарю та стійка шапка піни не залишить байдужим жодного. "Вайсбург синій" може не тільки прекрасно втамувати спрагу у спекотний день, а й подарувати незабутнє відчуття насолоди від смаку українського пива.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11% Вміст алкоголю: 4,7% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Також, є в пляшці
Вайсбург білий
"Вайсбург білий" виготовляється за класичними німецькими рецептами і має делікатну гірчинку. Вперше цей вид пива виготовили у 15 столітті у Баварських Альпах, а потім протягом століть удосконалювали технологію приготування. Традиційне лагерне пиво бродить на протязі довгого часу і при низьких температурах (0°С). Завдяки класичному рецепту від покоління пивоварів, всі любителі справжнього німецького пива можуть насолоджуватись неперевершеним і яскравим смаком Вайсбург білого виготовленого в Україні.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11% Вміст алкоголю: 4,7% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Також, є в пляшці
Пшеничне
"Пшеничне світле" - сорт пива для вибагливих гурманів. Саме завдяки порівнянню, пошуку чогось надзвичайного, було вирішено додати пшеницю до складу пива. Шляхом дегустацій і покращення процесу виготовлення пшеничного пива було створено сорт, який сподобався і чоловікам і жінкам. Витончений мякий смак з хмелевою гіркотою та ароматом пшениці дозволяє відчути себе на полі стиглої пшениці та насолодитися цим неперевешеним ароматом. Пінисте пиво має солодковатий присмак та кислинку, яка не залишить байдужим жодного гурмана. Колір "Пшеничного" світлого однозначний і зачаровує своєю багатогранністю і прозорістю.
Вид: Фільтроване Колір: Світле
Густина: 11% Вміст алкоголю: 4,2% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Також, є в пляшці
Медове
Пиво Медове завдяки свіжому мякому смаку задовльнить справжніх поціновувачів Умансього пива. Медовий солод переходить у досить приємну гіркоту і цим надає цьому сорту пива незабутній смак, до якого хочеться постійно повертатись. Завдяки використанню кращих сортів ячменю і медового солоду, сорт Медовий поєднує фруктові ноти і приємний травяний відголосок. Смак і натуральність будь-якого сорту пива - принцип роботи Уманського пивзаводу, який використовує тільки новітні технології в поєднання з найркащою і перевіреною сировиною.
Вид: Фільтроване Колір: Медове
Густина: 16% Вміст алкоголю: 5% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння:
Також, є в пляшці
Червоний Ель
"Червоний Ель" - вишукане пиво з надзвичайним кольором бурштину. Завдяки такому забарвленню воно нагадує рідкісний напій глесит. Таке поєднання барвів зачаровує, сорт пива ніби випромінює тепло, а його вишуканий смак надихає. Легка гіркота хмелю в поєднанні з чистим, але вираженим смаком солоду, дарує гурманам не тільки чудовий смак, але й насичений неповторний аромат. Пиво виготовляється за сучасними німецькими технологіями в стерильних умовах, крім того використовується імпортна сировина для досягнення найкращої якості. Червоний Ель створений для тих, хто цінує вишуканість.
Вид: Фільтроване Колір: Червоне
Густина: 11% Вміст алкоголю: 4,4% об.
Доступний об'єм: 50 л Кег Тип бродіння: Ель
Також, є в пляшці
Умань темне
Надзвичайне пиво темно-рубінового кольору з темною шапкою піни. Поєднання гіркоти із смаженим солодом дає неперевершений смак і пікантність. На смак пиво досить мяке і має нетерпкий післясмак, чим напрочуд дивує. "Уманське темне" - дивовижне поєднання солодкого карамельного тону з різким горіховим відтінком. Така композиція має хмільний аромат і не залишить байдужим жодного гурмана пива. Сорт пива виготовлений за новітніми технологіями і удосконаленою рецептурою, тому кожен може бути впевнений в його якості і відповідності всім критеріям приготування.
Вид: Фільтроване Колір: Темне
Густина: 11% Вміст алкоголю: 4,7% об.
Доступний об'єм: л Кег Тип бродіння:
Також, є в пляшці