З питань дистрибуції телефонуйте

ПЕТ тара

Пет (поліетилентерефталат) - термопластик, з якого виробляються пластикові пляшки і ємкості. Це жорсткий, міцний і легкий матеріал. Він видувається після нагрівання в будь-яку форму, що є його величезною перевагою. Продукція пет-тара надає безліч переваг для замовників. Найголовніше з них - це маленька вага пляшки. Півторалітрова пляшка з термопластика в середньому має вагу 20-30 грам, а скляна пляшка з тим же об'ємом важить приблизно 350 грам або навіть більше. Очевидно, що пет-пляшка набагато легша ніж скляна.

Також пластикові пляшки дуже міцні: вони не б'ються, тому їм не потрібні ящики для упаковки. А це вже економія фінансових витрат. Пляшки упаковуються в поліетилен і транспортуються. Кольорове розмаїття дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант. Пластикова тара може бути забарвлена ​​в будь-який колір. Цей вибір слід робити виходячи з вмісту пляшки, потреб замовника і задумки дизайнера. Найчастіше квас і пиво розливаються в темну пляшку, яка захищає від світла. Прозора пляшка - вдале рішення для лимонадів і газованої води, тому що в ній добре видно колір напою.

Для замовлення або додаткової інформації
Зв'яжіться з нами

Кришки

Пластикові кришки - комплектація для різної пластиковій тари, яка призначається для ізоляції вмісту від зовнішнього середовища. Ви можете підібрати кришки будь-яких розмірів, кольорів і властивостей, щоб вони були щільними, пластичними або напівпрозорими. Також на поверхні кожного виробу можливе гравіювання і спеціальна різьба, на ній зазвичай поміщають логотип або символічні знаки.

Ручки

Ручки використовуються для зручного переміщення пляшок для кінцевого користувача. Як показує практика, покупці віддають перевагу продукції, яка використовує ручки для комфортного носіння. Такі пляшки зручніше використовувати повторно, наприклад, для наповнення джерельною водою. Подібні ручки найчастіше використовують для пляшок з пивом, безалкогольними напоями, олії, побутової хімії і тп.

Пластикові стаканчики
0.5 л.

Це найпопулярніший вид одноразового посуду для гарячих і холодних напоїв. Стаканчики досить затребувані, тому що мають низьку вартість і хорошу міцність, яка перевірена часом. Пластикові стаканчики купують не тільки власники кафе, магазинів, кіосків та інших закладів, а й практично будь-яка сім'я при поїздці на природу. Склянки мають високу міцність, низьку вартість, зручну форму, різноманітність розмірів і кольорової гамми.

Для замовлення або додаткової інформації
Зв'яжіться з нами